Manager výroby

Obor:
Administrativa, organizace

Kraj

Jihomoravský kraj

Charakteristika zaměstnavatele

Pro našeho klienta, zavedenou a prosperující firmu, která je úspěšným výrobcem a prodejcem výrobků pro osobní hygienu a domácnost
hledáme kompetentního a motiovaného kandidáta.

Požadujeme

  • SŠ, VŠ vzdělání - nejlépe technického zaměření (není podmínkou)
  • manažerskou zkušenost
  • dobré komunikační předpoklady
  • organizační schopnosti
  • alespoň komunikativní znalost angličtiny vítaná
  • odpovědnost, spolehlivost

Náplň práce

  • řízení výroby (cca 25 podřízených;  jedná se o operátory výroby, vedoucího výroby, vedoucího údržby strojů a výrobní manipulanty)
  • preventivní a kontrolní prohlídky výrobních linek
  • nákup suroviny a ostatních vstupů  do výroby včetně zajištění dopravy
  • sběr informací a podkladů k zajištění  bezpečnosti výrobků, legislativním požadavkům, požadavkům na kvalitu a řídící systém

Nabízíme

  • práce ve stabilní společnosti
  • velmi zajímavé mzdové ohodnocení v závislosti na výkonu a dosažení cílů
  • zaměstnanecké benefity

Informace o platu

Bude upřesněno během pohovoru.

Další informace

Zájemci, prosím, posílejte své nabídky na mailovou adresu: nerudova@mitathor.cz
Go to top