Manažer PR

Obor:
Administrativa, organizace

Kraj

Jihomoravský kraj

Charakteristika zaměstnavatele

Významná výrobní firma na Hodonínsku, která je součástí mezinárodního koncernu.

Požadujeme

  • vysokoškolské vzdělání
  • výborná znalost anglického jazyka (C1), znalost němčiny výhodou
  • zkušenosti v oblasti komunikace a PR
  • samostatnost a rozhodnost
  • časová flexibilita
  • ochota cestovat

Náplň práce

Zaměstnanec na této pozici je zodpovědný za interní a externí komunikaci ve dvou závodech skupiny (v ČR a SR), za komunikaci s médii, podílí se na monitoringu a zpracování informací o společnosti/skupině, kontroluje soulad chování společností s komunikační strategií skupiny,  zabezpečuje a organizuje firemní PR akce dle požadavků společností a skupiny. Je členem komunikačního týmu holdingu.

Nabízíme

  • zajímavá práce v mezinárodním  koncernu
  • odpovídající platové ohodnocení a sociální zázemí
  • nástup dle dohody
  • možnost využití home office

Informace o platu

Bude upřesněno během pohovoru.

Další informace

Na Vaše písemné nabídky se strukturovaným životopisem
se těšíme na e-mailové adrese: nerudova@mitathor.cz
Telefonický kontakt: 603 220 958

Go to top