Manažer představenstva a.s. pro řízení a koordinaci

Obor:
Management

Požadujeme

  • Š vzdělání (technického, ekonomického nebo právního směru)
  • Úspěšná manažerská  praxe v řízení větších pracovních kolektivů
  • Zkušenosti s finančním a obchodním řízením firmy
  • Odborná praxe v odpadovém hospodářství a znalost odborné legislativy výhodou
  • Zkušenosti se spoluprací se samosprávou a státní správou
  • Znalost problematiky bioplynových stanic
  • Kreativní osobnost schopná realizovat nové firemní postupy a aktivity vedoucí k optimalizaci procesů a snižování nákladovosti
  • Silná, vyrovnaná, zralá osobnost se schopností přiměřené empatie
  • Schopnost účinné týmové spolupráce
  • Znalost nejméně jednoho světového jazyka
  • Aktivní řidič (skupina B a vyšší)

Náplň práce

Úkolem vrcholového manažera v nově zřizované pozici bude řízení a koordinace činnosti dvou podnikatelských subjektů v odpadovém hospodářství; vybraný manažer bude zároveň jednatelem dceřiné společnosti.

Nabízíme

Nabízeny jsou standardní podmínky odpovídající významu pozice.

Informace o platu

Bude upřesněno během pohovoru.

Další informace

Předpokládaný nástup do pozice: ideálně k 1.11.2016 (lze k 1.12.2016) Kvalifikovaní uchazeči předloží svoje nabídky (tj. aktuální strukturované CV + motivační dopis) nejpozději do 10.10.2016 na adresu společnosti MITA THOR INTERNATIONAL,která je pověřena realizací výběrového řízení.

Kontaktní údaje pro zasílání nabídek:
PhDr. Blanka Nerudová - ředitelka/jednatelka společnosti MITA THOR INTERNATIONAL, spol. s r. o.
Myslivní 8, 623 00 Brno
nerudova@mitathor.cz

Go to top