Náměstek – náměstkyně pro řízení lidských zdrojů

Obor:
Lidské zdroje, personalistika

Kraj

Jihomoravský kraj

Lokalita

Brno

Charakteristika zaměstnavatele

Zaměstnání ve společensky prestižní organizaci se sídlem v Brně. Implementace  a řízení personálních procesů v ZZS JMK.

Požadujeme

  • vysokoškolské vzdělání humanitního nebo ekonomického směru
  • manažerská zkušenost v oblasti řízení lidských zdrojů
  • dobrá znalost anglického jazyka, znalost dalšího cizího jazyka výhodou
  • rozvinuté komunikační dovednosti
  • orientace na výsledky
  • schopnost konstruktivní spolupráce na horizontální a vertikální úrovni
  • orientace v oblastech působnosti odborů (v rámci zaměstnavatelské organizace)
  • uživatelská znalost PC
  • trestní bezúhonnost
  • zdravotní způsobilost

Náplň práce

  • Implementace  a řízení personálních procesů v ZZS JMK
  • Komunikace  napříč organizací
  • Jednání s odborovými organizacemi
  • Pracovně-právní poradenství pro zaměstnance
  • Řízení oddělení PaM včetně mzdové účtárny a personální administrativy
  • Spolupráce s náměstkyní pro odborné vzdělávání a krizovou připravenost

Nabízíme

  • Zaměstnání ve společensky prestižní organizaci se sídlem v Brně
  • Prostor pro implementaci komplexního systému řízení a rozvoje lidských zdrojů
  • Zajímavé platové podmínky
  • Moderní pracovní prostředí
  • Standardní benefity a prostor pro osobní rozvoj
  • Spoluúčast na řízení organizace v rámci top managementu

Informace o platu

Bude upřesněno během pohovoru.

Další informace

Očekávaný nástup: nejpozději k 1.9.2018 Vaše přihlášky spolu se životopisem zasílejte e-mailem na adresu nerudova@itathor.cz

Go to top