Ředitel Vodovody a kanalizace Břeclav, a.s.

Obor:
Management

Kraj

Jihomoravský kraj

Lokalita

Břeclav

Charakteristika zaměstnavatele

Pro našeho klienta, společnost Vodovody a kanalizace Břeclav, a.s. hledáme motivovaného, kompetentního a kvalifikovaného manažera na pozici Ředitel VAK

Požadujeme

  • ukončené vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu, nejlépe s technickým nebo ekonomickým zaměřením
  • minimálně pětiletá praxe na manažerské pozici
  • praxe v řídící funkci obchodní společnosti vítána
  • znalosti podnikové ekonomiky (orientace v řízení ekonomiky obchodní společnosti)
  • rozvinuté organizační a řídící schopnosti
  • orientace v systému fungování akciové společnosti
  • znalost zákona o zadávání veřejných zakázek č. 134/2016 Sb.
  • znalost zákona č. 274/2001 Sb., o vodovodech a kanalizacích
  • způsobilost k právním úkonům, trestní bezúhonnost, zdravotní způsobilost
  • řidičský průkaz sk.B
  • znalost práce s IT technologiemi
  • schopnost efektivní komunikace (se zákazníky, dodavateli, akcionáři, zaměstnanci, místními samosprávami a úřady)
  • flexibilita, rozhodnost, analytické myšlení
  • schopnost práce v zátěžových situacích
  • schopnost komunikace v pracovním kolektivu
  • vítána zkušenost s řízením investičních projektů
  • vítána základní znalost alespoň jednoho cizího jazyka (Aj, Nj, Rj)

Náplň práce

  • plnění úkolů ředitele při řízení společnosti
  • jednání ve věcech jménem společnosti
  • zodpovědnost za činnost společnosti a její rozvoj
  • spolupráce s orgány společnosti a jejími akcionáři

Nabízíme

  • dobré mzdové podmínky
  • osobní auto a další potřebné vybavení odpovídající významu pozice
  • zázemí stabilní a prestižní společnosti
  • práci v zajímavém a perspektivním odvětví

Informace o platu

Bude upřesněno během pohovoru.

Další informace

Předpokládaný nástup do funkce: 1. května 2021, případně dle vzájemné dohody

Vyhlašovatel výběru, společnost VaK Břeclav si vyhrazuje právo zrušit toto výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu.

Přihlášky do výběrového řízení s požadovanými přílohami zašlete buď písemně   v obálce nejpozději do 22. 3. 2021 na adresu:

MITA THOR INTERNATIONAL, spol. s.r.o.
Myslivní 67/ 8
623 00 Brno

nebo posílejte na e-mailovou adresu nerudova@mitathor.cz
Obálku označte heslem „VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ ŘEDITEL VAK BŘECLAV!"

Obsah přihlášky

  • název pracovního místa
  • strukturovaný profesní životopis s údaji o dosavadních zaměstnáních a praxi, odborných znalostech a dovednostech
  • motivační dopis

Informace pro uchazeče

Poskytnuté osobní údaje bude správce (MITA THOR INTERNATIONAL, spol. s r.o., Myslivní 67/8, Kohoutovice, 623 00 Brno, IČ: 15530833 a Vodovody a kanalizace Břeclav, a.s., Čechova 1300/23, 690 02 Břeclav, IČ: 49455168) zpracovávat v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (dále jen „obecné nařízení“) pro účely výběrového řízení. Právním základem pro toto zpracování je nezbytnost pro provedení opatření přijatých před jmenováním na žádost subjektu údajů. Údaje nebudou poskytnuty třetí osobě bez souhlasu uchazeče a u správce budou uchovány po dobu nezbytnou k naplnění účelu výběrového řízení. Subjekt údajů má v čl. 15 – čl. 21 obecného nařízení garantována svá práva, která může uplatňovat u správce. Subjekt údajů má také právo podat stížnost u dozorového orgánu.

Go to top